Microchip Technology PIC16F1513-E/MV-afbeelding Afbeelding kan weergave zijn.
Zie specs voor productdetails.
PIC16F1513-E/MV
Fabrikant onderdeelnummer : PIC16F1513-E/MV
RoHs-status : ROHS3 -compatibel
Fabrikant / Merk : Microchip Technology
Voorraad conditie : Op voorraad
Beschrijving : IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Verschepen van : Hong Kong
Zending manier : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Offerte aanvragen
Aantal stuks
Bedrijfsnaam:
contactnaam:
Jouw email:
Telefoon:
Bericht:
Bedrijfstype:
  • Verifiëren:
Artikelnummer PIC16F1513-E/MV
Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Leid Free Status / RoHS Status ROHS3 -compatibel
hoeveelheid beschikbaar Op voorraad
Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 2.3V ~ 5.5V
Leverancier Device Pakket 28-UQFN (4x4)
Snelheid 20MHz
Serie PIC® XLP™ 16F
RAM Size 256 x 8
Programmageheugentype FLASH
Program Memory Size 7KB (4K x 14)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos 28-UFQFN Exposed Pad
Pakket Tube
oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)